KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 17526536
nr 1752 6536
Maria Röhl
(1801-1875)
Blyerts, Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 1839, Grosshandlare Bohnstedt, mässingsram, 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 27x23
Kondition: saknar glas
Maria Röhl, bildkonstnär född 1801, död 1875.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 januari 2026
kl 18:57:46
700 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor